MAXIM Zlín

BOROVANSKÝ MLÝN - Borovany - SENIOR POBYT od 60 let (5)

Termín:04.06. (Ne) - 09.06. (Pá) 2023

změnit termín

Délka pobytu:6 dní, 5 nocí

ID hotelu:1036141

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 290 Kč

Stravování
polopenze
KDE BUDETE SPÁT
2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC. Pokoje jsou v "pohádkovém" designu (vodnický, andělský, Křemílka a Vochomůrky, Petra Pana, Rumcajsův, Rusalčin). Požadavek na TV na pokoj nutno uvádět do objednávky. Některé pokoje mají balkon (pouze jako nezávazné přání klienta, CK negarantuje). Poplatek ve výši cca 100 Kč/noc bude hrazen při příjezdu na recepci.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, vinný sklípek, bar, salonek s SAT/TV a videem, letní terasa, venkovní bazén, posilovna. Lazebna - finská sauna, vířivá vana, relaxační místnost. Dále pak: masáže, zábaly, kosmetika, manikúra, pedikúra (na objednávku) Hřiště pro míčové sporty, dětské hřiště (pískoviště, prolézačky, houpačky), vlastní rybník se šlapadly. Vlastní rybník vhodný i pro sportovní rybolov (povolenky se prodávají přímo na penzionu). V penzionu je stálá výstava - Půda plná pohádek - výstava českých pohádek, která zaujme nejenom děti. Navštívit můžete i farmu s výběhem pro kozy, ovce a chov koní. Restaurace tak pro klienty vaří z vlastních produktů. Místní produkty (včelí med, bylinkové čaje, likéry, koření....) lze zakoupit ve Farmářském krámku.
FORMA STRAVY
Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (menu o 2 chodech, výběrem ze 2 hl. jídel) za doplatek CK. Možnost dokoupení další stravy na místě. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
TIPY NA VÝLETY Pěší turistika i cykloturistika - značené trasy vedou přímo od penzionu. - Státní hrad a zámek Český Krumlov - Státní hrad Zvíkov - Starobylé město Třeboň - Zámek Hluboká - Město České Budějovice RYBOLOV: Vlastní rybník se šlapadly, ve kterém lze též rybařit (povolenky k rybolovu vydává provozovatel penzionu). V okolí Třeboně je možnost zajištění sportovních povolenek na různých rybnících. Více informací na stránkách Rybářství Třeboň VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - v Jižních Čechách jezdí celoročně motorový vláček, který neslouží jen výletníkům, ale i obyvatelům zdejších vesniček. Jedinečným zážitkem je jízda historickým parním vlakem během letní sezóny. JIŽNÍ ČECHY POHODOVÉ VŠUDE DOBŘE NA MLEJNĚ NEJLÉPE - program pro děti Při týdenním pobytu v pondělí, středu a pátek, vždy od 9 do 11 hodin. A na víkendový pobyt na sobotu. 1. Zkus si práci čeledína na farmě - program zahrnuje: prohlídka farmy, krmení zvířat ( některé i z ruky )a péče o dom. zvířata a pravidelná údržba farmy, výroba kozího sýru! Účastník na konci pobytu dostane řád správného čeledína!! Cena (orientační) cca 499,-Kč týden/189,-Kč víkend 2.Rybaření s vodníkem Kebulem - program zahrnuje: seznámení se sladkovodními rybami, s rybářským právem, rybaření, krmení ryb a pravidelná údržba rybníku!! Účastník dostane řád malého hospodáře rybníka. Cena (orientační) cca 299,-/149,-Kč 3.Seznamte se s mlynářským vraníkem - program zahrnuje: pravidelná péče o koně, základy jezdectví, jízda na koni. Účastník dostane řád malého žokeje! Cena (orientační) cca 499,-/199,-Kč Cena je orientační a platí se na místě.
DALŠÍ SLUŽBY
- Půjčení jízdního kola - Půjčení vozíku pro děti - Sauna až pro 10 osob - úschova vlastních kol zdarma Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská postýlka za 100 Kč/noc - nutno předem ověřit.
MOŽNOST KOUPÁNÍ
Venkovní bazén a rybník u penzionu. Přírodní koupaliště "Pražan" (rybník) - 300 m. Krytý bazén a přírodní letní koupaliště v Borovanech (1,5 km). Pískovcové lomy nebo rybník Svět v Třeboni (pláž, půjčovna loděk, škola surfu) - 16 km.
PARKOVÁNÍ
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
100 Kč/den
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Zrekonstruovaný mlýn leží na břehu jednoho z jihočeských rybníků, 2 km od Borovan, cca 16 km od Třeboně, 16 km od Českých Budějovic a 20 km od Českého Krumlova. Ideální místo pro poznávání kulturních a historických památek jižních Čech.
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.
PŘÍJEZD AUTEM
České Budějovice - Borovany - Ostrolovský újezd - 800 m za Borovany doleva. Parkování u penzionu. GPS: N 48°52.96167', E 14°37.61833'
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
PŘÍJEZD VLAKEM
Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 5% za za včasný nákup do 28.2.23 platí pro Rekreační pobyt na min. 7 nocí.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
REKREAČNÍ POBYT - ubytování se snídaní formou bufetu BONUSY ZDARMA - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce, cca začátek května - konec září) - rekreační poplatek - parkování - stolní tenis - hřiště na nohejbal a volejbal - Wi-Fi ve společných prostorách - Výstava "Půda plných pohádek" a prohlídka farmy - dětské hřiště
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
BOROVANSKÝ RELAX NA MLÝNĚ ((4 dny/3 noci, nástup libovolný) v termínech 06.04 - 15.06.23 a 15.9. - 1.11.23 - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové menu) - 1x láhev vína na pokoj - 1x káva nebo čaj s dezertem (koláč) - 1x vstup do lazebny pro dospělé - Sleva 20% na masáž Děti nečerpají masáže a vstup do lazebny (sauny) BONUSY ZDARMA - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce, cca začátek května - konec září) - rekreační poplatek - parkování - Wi-Fi ve společných prostorách - Výstava "Půda plných pohádek" a prohlídka farmy - dětské hřiště
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
SENIOR POBYT od 60 lel ( 6 dní/5 nocí, nástup neděle) v termínech 06.04 - 15.06.23 a 15.9. - 1.11.23 - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové menu) - 1x láhev vína při příjezdu na pokoj - 2x obědový balíček výlet - 2x odpolední káva nebo čaj BONUSY ZDARMA - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce, cca začátek května - konec září) - rekreační poplatek - parkování - Wi-Fi ve společných prostorách - Výstava "Půda plných pohádek" a prohlídka farmy - dětské hřiště
CELKOVÁ KAPACITA
54 lůžek
DÁLE PRO VÁS
Zážitkový pobyt ve mlýně - všude dobře, na mlejně nejlépe! Při týdenních a víkendových pobytech chystáme pro dětské hosty zážitková dopoledne s programem. V pondělí, středu, pátek a sobotu, vždy od 9 do 11 hodin. ● Čeledín na farmě: Prohlídka farmy, krmení zvířátek (i z ruky!), dojení koz, stříhání ovcí a výroba kozího sýra. Každý absolvent získá na konci pobytu čestný řád správného čeledína! Cena: cca 499,- Kč / týden, 189,- Kč /víkend ● Rybaření s vodníkem Kebulem Prohlídka farmy, krmení zvířátek (i z ruky!), dojení koz, stříhání ovcí a výroba kozího sýra. Každý absolvent získá na konci pobytu čestný řád rybáře! Cena: cca 299,- Kč / týden, 149,- Kč /víkend ● Jezdectví s mlynářským vraníkem Pravidelná péče o koně, základy jezdectví a jízda na koni. Každý absolvent získá na konci pobytu čestný řád malého žokeje! Cena: cca 499,- Kč / týden, 189,- Kč /víkend Objednávka těchto doplňkových programů se provádí a platí přímo v penzionu při příjezdu (nebo telefonicky dopředu). Změna cena a programu vyhrazena. Děkujeme za pochopení.
REKREAČNÍ POPLATEK
0 Kč
AKČNÍ NABÍDKA
POHÁDKOVÉ POKOJE a ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY PRO CELOU RODINU (Čeledín na farmě, Rybaření s vodníkem Kebulem, Jezdectví s mlynářským vraníkem)
URČITĚ OCENÍTE
Proč penzion Borovanský mlýn: - ráj pro klidnou rodinnou dovolenou - pohádkové pokoje (vodnicky, Rumcajsům, Křemílka a Vochomůrky aj.) - výborná kuchyně z domácích produktů vlastní farmy - vlastní rybník - ANIMAČNÍ PROGRAMY a ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY nejen pro děti o letních prázdninách, příp. dle obsazenosti penzionu, těšit se můžete na: Čeledín na farmě, Rybaření s vodníkem Kebulem, Jezdectví s mlynářským vraníkem, Půdu plnou pohádej aj. Více informací: ZDE
PARKOVÁNÍ (informativní údaj)
Zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)
100 Kč/den
REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)
0 Kč

Podobné zájezdy

BOROVANSKÝ MLÝN - Borovany - SENIOR POBYT od 60 let (5)

destinace: Česká republika, Jižní Čechy a Šumava, Borovany

termín:04.06. (Ne) - 09.06. (Pá) 2023 (6 dní, 5 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

BOROVANSKÝ MLÝN - Borovany - SENIOR POBYT od 60 let (5)
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Poznámka *:
Ulice:
Město:
Psč:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...